ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Mayo

e - KING 26"

MTB kolo 26" dámské s pomocným elektrickým motorem standardně osazeným v zadním náboji a akumulátorem v zadním nosiči. Dojezd kola ...

26 499 Kč

21 900 Kč bez DPH
  Barva
   Velikost
   • skladem na externím skladu
   • do týdne
   Záruka 24 měsíců
   Vyr. číslo : 51

e - KING 26"

MTB kolo 26" dámské s pomocným elektrickým motorem standardně osazeným v zadním náboji a akumulátorem v zadním nosiči. Dojezd kola je 20-60 km na jedno nabití, má tři stupně podpory motoru s ovládáním na řídítkách, Li-Ion akumulátor 36V / 10,4Ah a max. rychlost 25km / h.

Kolo je osazen řadicím systémem SHIMANO ALTUS s 21 převody, V-Brake brzdami a kompletně vybavený pro silniční provoz (blatníky, LED osvětlení). Umožňuje provoz na silnicích, ale i v lehčím horském terénu, kde poskytne nezapomenutelné zážitky z přírody i lidem se slabší tělesnou kondicí. Funkce START-UP asistent, která umožňuje pohon kola do 6km / h i bez otáčení pedálů, aktivuje se pouhým stisknutím tlačítka na ovládacím panelu a umožňuje pohodlný rozběh kola a pomoc při tlačení kola do strmého kopce. Kolo vyhovuje normě ČSN EN 15 194: 2017, tzn. že je možné jej provozovat na pozemních komunikacích bez řidičského oprávnění a jiných dokladů. Ovládání kola je velmi jednoduché, jakmile začne jezdec otáčet pedály směrem vpřed, pohybový sensor spustí motor a dle nastaveného stupně podpory dávkuje energii do motoru, čímž jezdci výrazně pomáhá při jízdě. Po rovině je možné udržovat kolo v jadzde pouze pomalým otáčením pedálů. Max. rychlost se dá ovlivnit nastavením vhodného stupně podpory od cca 15km / h až do max. rychlosti ve třech stupních. Při jízdě do kopce elektropohon výrazně jezdci pomáhá překonat stoupání, při strmějších stoupáních je však třeba dodávat energii šlapáním do pedálů, i když ve výrazně menší míře, než na běžném kole. Dojezd kola závisí na několika faktorech a to např. výškového profilu tratě, hmotnosti jezdce a jeho podpory, nastaveného stupně podpory motoru, povětrnostních podmínek a pod. Kolo není vhodné používat na mokré vozovce a během deště, nebo ve sněhové kalamitě. Akumulátor se nabíjí dodávanou automatickou nabíječkou 42V / 3A. V případě dlouhodobého uskladnění akumulátoru bez používání je třeba jej nabít jen na cca 50-60% kapacity a udržovat ho v teplotním rozsahu 15-20 ° C.